Pāriet uz galveno saturu
Fri. 09.06.2023. 19:00

Deju kolektīvu koncerts | SVEIKA, SAULE!

Grand Hall


Latviešu skatuviskā deja ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu. Senā latviešu deja mūsdienās kļuvusi par nepārspētu horeogrāfisku priekšnesumu, ko reizi piecos gados vienkopus varam baudīt Deju svētku lielkoncertos.

…bet milzīgo, krāšņo deju rakstu stadionā veido tūkstošiem tautas deju kolektīvu dalībnieki, kuri dejas soļa vieglumu un precizitāti ik dienu spodrina neatlaidīgā darbā. Koncertā “Sveika, saule!” apvienosies un savu sniegumu rādīs izcili deju kolektīvi – Koncertorganizācijas “Ave Sol” tautas deju ansambļi “Liesma” un “Teiksma”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Teiksma” un “Oglīte” un bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”.

Dejas vibrācija ir maģiska.. kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un atspoguļo visplašāko cilvēka emociju gammu..

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share