Pāriet uz galveno saturu
Pk. 09.06.2023. 19:00

Deju kolektīvu koncerts | SVEIKA, SAULE!

Lielā zāle


Latviešu skatuviskā deja ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu. Senā latviešu deja mūsdienās kļuvusi par nepārspētu horeogrāfisku priekšnesumu, ko reizi piecos gados vienkopus varam baudīt Deju svētku lielkoncertos.

…bet milzīgo, krāšņo deju rakstu stadionā veido tūkstošiem tautas deju kolektīvu dalībnieki, kuri dejas soļa vieglumu un precizitāti ik dienu spodrina neatlaidīgā darbā. Koncertā “Sveika, saule!” apvienosies un savu sniegumu rādīs izcili deju kolektīvi – Koncertorganizācijas “Ave Sol” tautas deju ansambļi “Liesma” un “Teiksma”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Teiksma” un “Oglīte” un bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”.

Dejas vibrācija ir maģiska.. kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un atspoguļo visplašāko cilvēka emociju gammu..

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt