Pāriet uz galveno saturu
S. 01.06.2024. 15:00

Dejas izrāžu cikls | LAUŽOT LEDU

Lielā zāle


Mūsdienu deju skolas “Vendija” horeogrāfi radījuši dejas izrāžu ciklu, kurā pieskaras cilvēka un sabiedrības mijiedarbības un brīvības tēmām un piedāvā savu redzējumu par individualitātes vietu sabiedrībā un ceļu uz tās autonomiju.

Ciklu veido:
Baleta iestudējums “Sirds frekvence”
Sirds mīl, pārdzīvo un dažreiz kliedz. Tad kā iztukšota izmisīgi gaida, lai gaišums un prieks to pilda. Un tā no puksta uz pukstu, savā frekvencē.
Horeogrāfe Aleksandra BungaDejo: deju skolas “Vendija” 6.klases un 1.kursa audzēknes


Dejas izrāde “Komēta”
Ir cilvēki, kas traucas garām kā komētas, pa ceļam atstājot atmiņu nospiedumu kā garu taku. To varbūt pamanīs citas paaudzes nākotnē. Kurš kādu nospiedumu atstājis? Vai vispār atstājis?
Horeogrāfe Arina Buboviča, izrāde veidota sadarbībā ar deju skolas “Vendija” audzēknēm
Dejo: deju skolas “Vendija” 7.klases audzēknes


Dejas izrāde “Vienā elpā”

Laikmetīgās dejas izrāde, kurā tiek stāstīts par noteiktu sabiedrību, kura sevi ierobežo, kurā seko viens otram, nezinot, kāpēc un vai tas katram der, kurā skatās caur vienu vienīgo "prizmu" uz dzīves notikumiem. Vienā elpas vilcienā un ritmā izdejo, izdzīvo vienu kopīgu ceļu, bet, vai atšķirīgiem esot, var iet vienu un to pašu dzīves ceļu? Kur paliek individuālās izpausmes un emocijas? 
Horeogrāfe Alise Bokaldere, izrāde veidota sadarbībā ar horeogrāfi Egiju Abaroviču un deju skolas “Vendija” audzēknēm
Dejo: deju skolas “Vendija” 1.un 2.kursa audzēknes

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt