Pāriet uz galveno saturu
Thu. 17.10.2024. 19:00

CREDO 50 gadu jubilejas koncerts

Grand Hall


Grupa «Credo» ir viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendām, un šogad tā svin savu 50 gadu jubileju. Par godu šim notikumam grupa dodas jubilejas tūrē, un rudenī ielūdz uz īpašiem koncertiem Latvijas skaistākajās koncertzālēs!

Ar grupas dziesmām ir izaugušas vairākas paaudzes. Šoruden Latvijas koncertzālēs grupa aicina uz svinībām, lai kopā kavētos atmiņās un vēlreiz kopā izdziedātu grupas populārākos hitus un kopā ar klausītājiem vienotos mūzikā, kura izvedīs cauri piecām desmitgadēm. Kā jau jubilejas koncertos pienākas, gaidāmi pārsteigumi.

"Šie koncerti mums kā grupai būs nozīmīgs atskaites punkts – tajos atskaņosim visu «Credo» zelta repertuāru: «Disnejlenda», «Ziņģe par bailēm», «Smaidas», «Meitene ar kallu ziediem» un daudzas citas klausītāju iemīļotās dziesmas," par gaidāmajiem koncertiem stāsta grupas līderis un solists Guntis Veits.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share