Pāriet uz galveno saturu
Wed. 21.02.2024. 19:00

Big Daddy Wilson & Goosebumps bros

Grand Hall


Amerikāņu blūza dziedātājs un dziesmu autors Big Daddy Wilson un viņa ilggadējā pavadošā grupa no Itālijas - The Goosebumps Bros viesosies VEF Kultūras pilī!

Šī nav pirmā reize, kad mākslinieks viesojas Latvijā un priecē publiku ar savu samtaino balsi pārpildītās koncertzālēs! Koncertā Big Daddy Wilson prezentēs savu jaunāko ierakstu albumu ar nosaukumu – “Plan B”, kas ir ierakstīts kopā ar The Goosebumps Bros. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā albuma, kā arī skaistākie skaņdarbi no plašā Big Daddy Wilson repertuāru klāsta.

Big Daddy Wilson & The Goosebumps Bros izvedīs klausītājus cauri unikālam, mūzikālam ceļojumam, kas šķērsos daudzas afroamerikāņu mūzikas tradīciju krāsas un nianses -  sākot no “roots” blūza līdz klasiskajam soulam, no folka līdz mūsdienu urbānām melodijām.

Grupas satāvs:

Big Daddy Wilson: vokāls, perkusijas

Cesare Nolli: ģitāras, bekvokāls

Paolo Legramandi: basģitārists, bekvokāls

Nik Taccori: bungas, bekvokāls

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share