Pāriet uz galveno saturu
T. 21.02.2024. 19:00

Big Daddy Wilson & Goosebumps bros

Lielā zāle


Amerikāņu blūza dziedātājs un dziesmu autors Big Daddy Wilson un viņa ilggadējā pavadošā grupa no Itālijas - The Goosebumps Bros viesosies VEF Kultūras pilī!

Šī nav pirmā reize, kad mākslinieks viesojas Latvijā un priecē publiku ar savu samtaino balsi pārpildītās koncertzālēs! Koncertā Big Daddy Wilson prezentēs savu jaunāko ierakstu albumu ar nosaukumu – “Plan B”, kas ir ierakstīts kopā ar The Goosebumps Bros. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā albuma, kā arī skaistākie skaņdarbi no plašā Big Daddy Wilson repertuāru klāsta.

Big Daddy Wilson & The Goosebumps Bros izvedīs klausītājus cauri unikālam, mūzikālam ceļojumam, kas šķērsos daudzas afroamerikāņu mūzikas tradīciju krāsas un nianses -  sākot no “roots” blūza līdz klasiskajam soulam, no folka līdz mūsdienu urbānām melodijām.

Grupas satāvs:

Big Daddy Wilson: vokāls, perkusijas

Cesare Nolli: ģitāras, bekvokāls

Paolo Legramandi: basģitārists, bekvokāls

Nik Taccori: bungas, bekvokāls

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt