Pāriet uz galveno saturu
Wed. 08.02.2023. 19:00

ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS – ĀRIJAI ELKSNEI – 95!

Grand Hall


Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām  un pravietiskiem notikumiem apvīts. Āriju Elksni mēdz saukt arī par vispersoniskāko dzejnieci, jo savos pantos viņa tieši un atklāti atklāja savu dzīvi, mīlestību, sāpes un pārdomas.   Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšna un notikumiem bagāta. Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs skaistā un vienotā  dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Koncertuzvedumā piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kas iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris Gundars Silakaktiņš,  pianists Anatolijs Livča,  vijoļnieks Aleksejs Bahirs,  diriģente Aira Birziņa un koris "Dzintars".  Libreta autore Elizabete Trumpe. 

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilēvičs. 

Koncertuzvedumā skanēs visu laiku skaistākas dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem  tādas kā "Lūgums", "Par visu maksāju es dārgi", "No vienas mūžības uz otru ejot", kā arī 12 pavisam jaunas dziesmas. 

Organizē: Teātris un Mūzika, biedrība

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share