Pāriet uz galveno saturu
T. 08.02.2023. 19:00

ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS – ĀRIJAI ELKSNEI – 95!

Lielā zāle


Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām  un pravietiskiem notikumiem apvīts. Āriju Elksni mēdz saukt arī par vispersoniskāko dzejnieci, jo savos pantos viņa tieši un atklāti atklāja savu dzīvi, mīlestību, sāpes un pārdomas.   Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšna un notikumiem bagāta. Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs skaistā un vienotā  dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Koncertuzvedumā piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kas iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris Gundars Silakaktiņš,  pianists Anatolijs Livča,  vijoļnieks Aleksejs Bahirs,  diriģente Aira Birziņa un koris "Dzintars".  Libreta autore Elizabete Trumpe. 

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilēvičs. 

Koncertuzvedumā skanēs visu laiku skaistākas dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem  tādas kā "Lūgums", "Par visu maksāju es dārgi", "No vienas mūžības uz otru ejot", kā arī 12 pavisam jaunas dziesmas. 

Organizē: Teātris un Mūzika, biedrība

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt