Pāriet uz galveno saturu
Thu. 02.11.2023. 19:00

Andris Ābelīte 50 | Jubilejas koncerts

Grand Hall


2.novembrī plkst.19.00 VEF Kultūras pilī ar vērienīgu koncertu savu 50 gadu jubileju atzīmēs dziedātājs, trompetists, komponists un mazliet arī aktieris Andris Ābelīte. Uz Latvijas mūzikas skatuvēm Andris Ābelīte spilgti sevi parādījis kā dziedātājs un dziesmu autors, grupas “Labvēlīgais Tips” mūziķis, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra dalībnieks, grupas “Bonaparti.lv” dalībnieks pārastāvot mūsu valsti lielajā Eirovīzijas konkursā Helsinkos. Pēdējā laika spilgtākais Andra Ābelītes uznāciens kā aktierim un mūziķim ir dalība muzikālajā dziesmu spēlē “Šveiks – toreiz un tagad”.

Andra jubilejas koncertā VEF Kultūras pilī uz skatuves redzēsim viņa draugus un kolēģus – grupas “Labvēlīgais tips”, “Bonoparti.lv”, dziedātājus Zigfrīdu Muktupāvelu, Ilonu Bageli, Aiju Vītoliņu, Ievu Sutugovu, mūziķus Rolandu Beļeviču, Jāni Kalniņu, Norbertu Skrauci, Andri Buiķi un citus skatuves māksliniekus.

Jubilejas koncertā izskanēs dziesmas un skaņdarbi no dažādiem Andra Ābelītes radošajiem periodiem un sadarbībām ar lieliskiem kolēģiem un draugiem mūzikā.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share