Pāriet uz galveno saturu
C. 02.11.2023. 19:00

Andris Ābelīte 50 | Jubilejas koncerts

Lielā zāle


2.novembrī plkst.19.00 VEF Kultūras pilī ar vērienīgu koncertu savu 50 gadu jubileju atzīmēs dziedātājs, trompetists, komponists un mazliet arī aktieris Andris Ābelīte. Uz Latvijas mūzikas skatuvēm Andris Ābelīte spilgti sevi parādījis kā dziedātājs un dziesmu autors, grupas “Labvēlīgais Tips” mūziķis, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra dalībnieks, grupas “Bonaparti.lv” dalībnieks pārastāvot mūsu valsti lielajā Eirovīzijas konkursā Helsinkos. Pēdējā laika spilgtākais Andra Ābelītes uznāciens kā aktierim un mūziķim ir dalība muzikālajā dziesmu spēlē “Šveiks – toreiz un tagad”.

Andra jubilejas koncertā VEF Kultūras pilī uz skatuves redzēsim viņa draugus un kolēģus – grupas “Labvēlīgais tips”, “Bonoparti.lv”, dziedātājus Zigfrīdu Muktupāvelu, Ilonu Bageli, Aiju Vītoliņu, Ievu Sutugovu, mūziķus Rolandu Beļeviču, Jāni Kalniņu, Norbertu Skrauci, Andri Buiķi un citus skatuves māksliniekus.

Jubilejas koncertā izskanēs dziesmas un skaņdarbi no dažādiem Andra Ābelītes radošajiem periodiem un sadarbībām ar lieliskiem kolēģiem un draugiem mūzikā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt