Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
Fri. 20.10.2023. 19:30

ANDREJS MEĻŅIKOVS | CAURI ROBEŽĀM

"Andreja Meļņikova ģitārspēle var būt liriska, agresīva, diezgan tehniska vai, gluži pretēji, ļoti lēna, elektriska vai akustiska. Tas ir melodiju un klaunu sajaukums šī vārda labajā nozīmē. Kad spēlē Meļņikovs, tas nav mūziķis, tas nav ģitārists, tas ir kaut kas cits. Ir par ko padomāt un kaut ko atcerēties."

Visi ieņēmumi no biļešu pārdošanas nonāk projekta organizēšanā: "Cauri robežām - Bērns, Latvija, Izraēla". Projekts sniedz iespēju bērniem no Latvijas ar mentālā problēmām apmeklēt Izraēlu, iegūt korekcijas medicīnas programmu un nepieciešamo rehabilitāciju.

Biļešu rezervācija pa tālruni: +371 20301929 

Biļetes cena: EUR 15,00

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share