Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
Pk. 20.10.2023. 19:30

ANDREJS MEĻŅIKOVS | CAURI ROBEŽĀM

"Andreja Meļņikova ģitārspēle var būt liriska, agresīva, diezgan tehniska vai, gluži pretēji, ļoti lēna, elektriska vai akustiska. Tas ir melodiju un klaunu sajaukums šī vārda labajā nozīmē. Kad spēlē Meļņikovs, tas nav mūziķis, tas nav ģitārists, tas ir kaut kas cits. Ir par ko padomāt un kaut ko atcerēties."

Visi ieņēmumi no biļešu pārdošanas nonāk projekta organizēšanā: "Cauri robežām - Bērns, Latvija, Izraēla". Projekts sniedz iespēju bērniem no Latvijas ar mentālā problēmām apmeklēt Izraēlu, iegūt korekcijas medicīnas programmu un nepieciešamo rehabilitāciju.

Biļešu rezervācija pa tālruni: +371 20301929 

Biļetes cena: EUR 15,00

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt