Pāriet uz galveno saturu
C. 30.03.2023. 19:00

ALISE BRĪNUMZEMĒ | BALETS – FANTĀZIJA

Lielā zāle


Pēc Lūisa Kerola grāmatas "Alise Brīnumzemē" motīviem mūsu izrāde ir krāsaina fantāzijas pasaule, kurā satiekas realitāte un mistika. Tur dzīvo dīvaini radījumi un notiek dīvainas lietas. Tējkanna dejo, Trusis kļūst liels un mazs, un atkal liels, Sēnes apdzīvo jautras Čūskas. Alise ceļo pa šo dīvaino pasauli un atrod jaunus draugus, nezinot, vai tie ir īsti vai tikai daļa no viņas sapņa. Katrs skatītājs var brīvi saprast šeit notiekošās lietas tā, kā viņam patīk, nav robežu un ierobežojumu, tikai ļauj fantāzijai lidot!

Režija un horeogrāfija: Marija Goltsmane
Muzikālais aranžējums: Markus Robam
Video: Küllija Māriste
Kostīmi: Kirke Talu
Gaismas dizains: Marita Keskküla un Aleksandrs Platunovs
Horeogrāfija un izpildījums: Sandra Īva, Mārts Agu, Mehiss Zābers, Jevgeņijs Kravets, Olga Grišina, Eva-Marija Kangro, Marija Goltsmane un baleta studijas Goltsman audzēkņi.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt