Pāriet uz galveno saturu
Wed. 05.07.2023. 19:00

ALBERTA LEGZDIŅA 90 gades jubilejas koncerts | MŪSU MĪLESTĪBA

Grand Hall


Alberts Legzdiņš visu mūžu ir bijis latviskuma sargātājs un latviešu pašapziņas uzturētājs gan svešumā, gan Latvijā ar savām dziesmām, jokiem, optimismu un labestību. Viņa dibinātā grupa "Čikāgas piecīši"  ir atstājusi  milzīgu mantojumu, no kura mēs turpinam smelties gan dziesmas, gan dzīves viedumu.  Tie ir vairāki simti dziesmu, dziesmu teksti, desmitiem koncertierakstu un studijas albumu.  Liela daļa no dziesmām ir tā folkorizējušās, ka, nereti, īpaši jaunākā paaudze,  uzskata tās par tautasdziesmām. Un tomēr vēl liela daļa dziesmu no šī mantojuma nav vēl "saulītē celtas", tās joprotjām gaida  satikšanos ar savu klausītāju.  Iespējams, tas notiks arī šajā koncertā. 

Veltījuma koncerts notiks divās daļās. Pirmajā daļā skanēs dziesmas no izrādes "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās"aktieru izpildījumā, bet otrajā daļā uzstāsies populāri mākslinieki. Viņi izpildīs Alberta Legzdiņa dziesmas  un dalīsies savās personīgajā atmiņās  par Albertu un viņa nozīmi latviskajā kultūrā. 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share