Pāriet uz galveno saturu
T. 05.07.2023. 19:00

ALBERTA LEGZDIŅA 90 gades jubilejas koncerts | MŪSU MĪLESTĪBA

Lielā zāle


Alberts Legzdiņš visu mūžu ir bijis latviskuma sargātājs un latviešu pašapziņas uzturētājs gan svešumā, gan Latvijā ar savām dziesmām, jokiem, optimismu un labestību. Viņa dibinātā grupa "Čikāgas piecīši"  ir atstājusi  milzīgu mantojumu, no kura mēs turpinam smelties gan dziesmas, gan dzīves viedumu.  Tie ir vairāki simti dziesmu, dziesmu teksti, desmitiem koncertierakstu un studijas albumu.  Liela daļa no dziesmām ir tā folkorizējušās, ka, nereti, īpaši jaunākā paaudze,  uzskata tās par tautasdziesmām. Un tomēr vēl liela daļa dziesmu no šī mantojuma nav vēl "saulītē celtas", tās joprotjām gaida  satikšanos ar savu klausītāju.  Iespējams, tas notiks arī šajā koncertā. 

Veltījuma koncerts notiks divās daļās. Pirmajā daļā skanēs dziesmas no izrādes "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās"aktieru izpildījumā, bet otrajā daļā uzstāsies populāri mākslinieki. Viņi izpildīs Alberta Legzdiņa dziesmas  un dalīsies savās personīgajā atmiņās  par Albertu un viņa nozīmi latviskajā kultūrā. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt