Pāriet uz galveno saturu

Skaņu režisors

Rīgas valstspilsētas pašvaldības kultūras iestāde
“Ziemeļrīgas kultūras apvienība”
reģ. Nr. 90011524360

aicina pieteikties darbam uz
Skaņu režisora
amatu uz nenoteiktu laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • sadarbībā ar kultūras pasākumā iesaistītajiem māksliniekiem un atbilstoši kultūras pasākuma koncepcijai, savas kompetences robežās ar Iestādes rīcībā esošajām iekārtām un tehnoloģijām nodrošināt Iestādes un Iestādes klientu rīkoto pasākumu kvalitatīvu apskaņošanu;
  • nodrošināt pasākumu apskaņošanu Iestādes telpās, Iestādes pieguļošajā āra teritorijā un citās telpās ārpus Iestādes saskaņā ar ikmēneša darba grafikiem;
  • darbs skaņu ierakstu studijā, nodrošinot skaņu ierakstīšanu un apstrādi;
  • būt atbildīgam par Iestādes skaņas iekārtu apsaimniekošanu un uzturēšanu darba kārtībā, nepieciešamības gadījumā konsultēt klientus par skaņas tehnikas ekspluatācijas iespējām;
  • iesniegt  Iestādes nodaļas vadītājam priekšlikumus par nepieciešamo tehnikas vienību, materiālu un instrumentu iegādi darba vajadzībām.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstoša  augstākā izglītība vai arī pieredze šāda darba veikšanai ne mazāk kā 3 gadi;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • labas krievu un angļu valodas prasmes mutvārdos un rakstiski;
  • labas iemaņas darbā ar mūsdienīgu skaņu pulšu un citu skaņu iekārtu vadības sistēmām;
  • pieredze darbā ar DANTE audio protokola ierīcēm un komutācijām
  • augsta atbildība, uzmanība un precizitāte darba uzdevumu izpildē.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika;
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Iesniedzamie dokumenti:

  • profesionālās pieredzes apraksts (CV);
  • motivēta pieteikuma vēstule.

Atalgojums: EUR 1093 pirms nodokļu nomaksas (papildus svētku un virsstundu apmaksa).

Darba vieta: Rīgā, Ropažu ielā 2 (VEF Kultūras pils), Rīgā, Ziemeļblāzmas ielā 36 (Kultūras pils “Ziemeļblāzma”), Rīgā, Ostas prospektā 11 (Mežaparka Lielā estrāde).

Pieteikties vakancei, līdz 2023.gada 13.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz adresi ziemelriga@riga.lv vai iesniedzot personīgi VEF Kultūras pils biļešu kasē ar norādi: Pieteikums Skaņu režisora vakancei.

Par otrās kārtas atlasi paziņosim uz Jūsu norādīto tālruni vai e-pastu.