Pāriet uz galveno saturu
Thu. 26.12.2024. 11:00

Ziemassvētki brīnumskapī | Vēderiņš burkšķ | Koncertizrāde bērniem un ģimenei

Grand Hall


Šoziem, Ziemassvētku laikā, pie klausītājiem ar koncertprogrammu «Vēderiņš burkšķ» dosies savulaik tik populārais «Brīnumskapis». «Esam izsalkuši pēc dziedāšanas, dejošanas, koncertēšanas, tādēļ tas «vēderiņš burkšķ»,» saka viens no projekta dalībniekiem – komponists Andris Sējāns, piebilstot, ka koncertos varētu tikt apspēlēta arī ēšanas «štelle» - Ziemassvētku laikā tik iederīgie pīrāgi, piparkūkas, saldumi, kāposti un, protams, zirņi.

Otrs ilggadīgais projekta dalībnieks – mūziķis Ingus Ulmanis – atgādina, ka savulaik «Brīnumskapis» bija skatītāju un klausītāju ļoti iecienīts notikums. «Mums taču trīs vai pat četras sezonas bija gan TV raidījums, gan Ziemassvētku laikā apceļojām Latviju, decembrī sarīkojot vairāk nekā trīsdesmit koncertus, un viens no tiem notika pat «Arēnā Rīga»!» ar gandarījumu atminas Ingus un atgādina, ka pašos «Brīnumskapja» pirmsākumos izveidojusies lieliska sadarbība gan ar dzejnieku Pēteri Brūveri, gan mākslinieci Kristīni Jurjāni. «Manuprāt, toreiz mēs bērniem pasniedzām apslēptus dārgumus un nevienkāršojām pasniegšanu, jo dziesmu tekstos bija gan dziļums, gan zemteksts. Bija gan krāšņa scenogrāfija, gan visdažādākie tēli, jo Brīnumskapī dzīvoja gan Kodes, gan Māsiņas Puteklītes, gan meitene Malvīne… Arī abas manas meitas Lote un Līva ir izaugušas ar šo projektu,» viņš piebilst.

Tāpēc šīs ziemas koncertos gan skanēs vairāku paaudžu iemīļotās dziesmas: «Māsiņas Puteklītes», «Mācītais Kaķītis Laķītis», «Atskaņas», «Kāmis un burkāns», «Deju skolotāja Kode» u.c., tāpat būs iespēja satikt iemīļotos tēlus Kaķīti Laķīti (Ingus Ulmanis), mūzikas skolotāju Andri (Andris Sējāns), Malvīnei (Karīna Tropa), Deju skolotāju Kodi (Egija Abaroviča), Komponistu (Aigars Voitišķis), Tantiņu (Anrijs Grinbergs) un Rasiņu (Roberts Rasa).

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share