Pāriet uz galveno saturu
IZPĀRDOTS
Tue. 30.01.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | AVISHAI

Lielās zāles skatuve


Koncertprogramma «AVISHAI» ir veltījums slavenajam komponistam, kontrabasistam un dziedātājam Avišajam Koenam.

Avišai Koens ir pazīstams kā Izraēlas komponists, dziedātājs un mūziķis, kurš ir ieguvis lielu popularitāti gan Izraēlā, kur viņš piedzimis, gan Amerikā, kur dzīvo kopš 14 gadu vecuma, gan arī starptautiski. Viņa mūzikā ir dažādu žanru elementi, ko viņš bagātina ar elektroniskiem elementiem un dziesmu tekstiem, kas bieži ir dziļi emocionāli un personiski. Viņa skaņdarbos izpaužas dziļums un atklātība, kas piesaista klausītājus un ļauj viņiem sajust spēcīgu saikni ar viņa radīto mūziku.

Avišai Koens mūzikā var atrast dažādas ietekmes, kas bagātina viņa skaņdarbus ar unikālu dimensiju. Klasiskās mūzikas ietekme izpaužas gan instrumentālajā izpildījumā, gan dziesmu struktūrā, kas dod viņa mūzikai dziļumu un emocionālu piesātinājumu. Turklāt, ebreju tradicionālās mūzikas ietekme izpaužas kā atsauces uz melodijām, ritmiem un tekstuālām tēmām, kas saistītas ar ebreju kultūru un reliģiskajām saknēm. Šīs ietekmes kopā veido daudzpusīgu un pārdomātu mūzikas klāstu, kas piesaista dažādu žanru un kultūru mīļotājus. Avišai Koens spēj apvienot dažādas mūzikas ietekmes tā, lai radītu oriģinālu un atpazīstamu skaņas ainu, kas ir viņam raksturīga.

Šajā koncertā četri latviešu mūziķi - vokāliste Evilena Protektore, pianists Krists Saržants, kontrabasists Toms Timofejevs un bundzinieks Krišjānis Bremšs - kā arī īpašais viesis, perkusionists no Brazīlijas Luiz Black, piedāvās savu interpretāciju Avišaja Koena mūzikai. Viņi saglabās tās raksturīgo meistarību, emocionalitāti un spilgtumu, bet arī ienesīs savu pienesumu, interpretējot skaņdarbus savā unikālajā stilā.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share