Pāriet uz galveno saturu
Sun. 18.06.2023. 18:00

STUDIJAS MS DANCE GROUP koncerts | THE WORLD OF DANCE

Grand Hall

“Deja nav tikai par tehniku, tā ir tālu pāri muzikalitātei un ritma izjūtai. Tā ir par sajūtu. Deja ir emocionālās bagātības harmonija un nemitīga fizisko spēju uzlabošana un bezgalīga jaunu formu meklējums. Tā ir pašizpausme bez ierobežojumiem. Tā ir īsta māksla.” 

MS Dance Group studijas dejotāji ir sagatavojuši jums jaunu šova programmu, kas sastāv no 4 daļām (Ķermenis, Emocijas, Brīvība, Māksla), kas ļaus pilnībā iedziļināties un izbaudīt viņu DEJAS PASAULI! 

N.B. Biļešu rezervācija pieejama pa tālruni +37129594128.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share