Pāriet uz galveno saturu
Wed. 14.02.2024. 19:30

SESTĀ JŪDZE diska LATVIEŠI prezentācijas koncerts DZIEDI MANI UZ MĀJĀM

Chamber hall


“Sestā Jūdze” aicina uz albuma “Latvieši” prezentācijas pasākumiem
Klusajā gada laikā starp valsts svētkiem un Jauno gadu Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” aicina Tevi, mīļo klausītāj, uz personīgi muzikālu sarunu jaunajā koncertprogrammā “Dziedi mani uz mājām”.

Koncertā kopā izdziedāsim gan plašāk nedzirdētas dziesmas no jaunā, pašas grupas producētā un izdotā dziesmu albuma “Latvieši”, gan arī labi zināmus un daudzu iemīļotus hitus.
“Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs: “Katru gadu šajā laikā esam ieraduši apstāties un atskatīties uz aizejošo gadu – muižās, pilīs, dievnamos un kultūras centros, nelielās zālēs, salīdzinoši šaurākā lokā, kas ir kā pretstats plašajām brīvdabas estrādēm. Aicinām mums pievienoties arī šogad, lai izbaudītu kopābūšanas mirkļus ar mūsu jaunajām un jau zināmajām dziesmām. Mēs jūs ļoti, ļoti gaidīsim!”

Jāpiebilst, ka ar gada klusāko laiku un tā noslēgumu nekas nebeigsies, un koncertsērijas “Dziedi mani uz mājām” turpinājums ir ieplānots līdz nākamajai vasarai. Tā būs grupas pastāvēšanas laikā nebijusi koncertsērija, kuras laikā akcents joprojām tiks likts uz grupas jaunākā veikuma, CD “Latvieši”, dziesmām, taču koncertprogramma atkarībā no sezonas tiks īpaši papildināta ar tai pieskaņotu repertuāru. Gada izskaņā vairāk tiks spēlētas dažādas Ziemassvētku dziesmas, bet pavasara pasākumos jūtamākas būs romantiskās noskaņas, kuru uzburšanā “Sestā Jūdze” jau sen sevi ir apliecinājusi kā nepārspējamus meistarus. Savukārt maijā, nākamo valsts svētku zīmē, koncerts no jauna tiks bagātīgi papildināts ar patriotiskām dziesmām un noskaņām.
“Šķiet, šī būs pirmā reize mūsu pastāvēšanas vēsturē, kad vienas koncerttūres laikā vairākos pasākumos tikpat kā nebūs pilnībā vienādas programmas, tādējādi katrā koncertā sagaidāms kāds jauns pārsteigums,” noslēpumaini piebilst A. Gedrovičs.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share