Pāriet uz galveno saturu
Mon. 01.04.2024. 12:00

Lieldienu pasākums | RITI, RITI, SAULĪTE!

Lobby

VEF Kultūras pils programma Otrajās Lieldienās piedāvā tradicionālās dziesmas, rotaļas un darbnīcas lieliem un maziem – ģimenēm ar bērniem, kā arī tradicionālās kultūras kopējiem un interesentiem. Tā kā Otrās Lieldienas 1. aprīlī šogad ir joku diena, humora dzirksts un izklaidējošas aktivitātes tiks ievītas arī tradicionālo un izglītojošo pasākumu un darbnīcu norisēs.

Pasākuma vadītāja un scenārija autore ir latviskās dzīvesziņas pārzinātāja,  ilggadējā folkloras kopas “Skandinieki” un tradicionālās dziedāšanas grupas “Burdons” dalībniece Zoja Heimrāte, pasākuma muzikālo daļu nodrošinās Latvijā zināmie postfolkloras mūziķi Ilga Reizniece un Māris Muktupāvels, pasākuma radošās darbnīcas vadīs tradicionālās dziedāšanas grupas “Burdons” ilggadējā dalībniece Valda Vītola.

Apmeklētāji varēs izdziedāties un izdancoties, kā arī iet kopā rotaļās ar pazīstamiem un iemīļotiem mūziķiem un pasākuma vadītājiem. Lieldienu dziesmu un rotaļu programmu kuplinās arī tradicionālie rituāli – olu ripināšana un dažādas aktivitātes radošajās darbnīcās: šūpošanās Lieldienu šūpolēs, kas tiks uzstādītas VEF Kultūras pils vestibilā, putnu dzenamo šautru rotāšana, saulīšu, pavasara koka dekoru, un vainagu pīšanas darbnīcas. Visas aktivitātes tiks iemūžinātas foto mirkļos, apmeklētājiem būs iespēja piedalīties arī ģimeniskās fotosesijās. Pasākumā būs pieejamas vienvietīgās (bērnu) šūpoles, vides objekti un materiāliradošajām darbnīcām.

N.B. Ieeja pasākumā un dalība radošajās darbnīcās BEZ MAKSAS!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share