Pāriet uz galveno saturu
Mon. 12.02.2024. 19:00

Laikmetīgās dejas izrāde | KLĀTBŪTNĒ

Grand Hall


Laikmetīgās dejas izrāde kustības un mūzikas valodā stāsta par dabas klātesamību mūsu dzīvē. Līnijas un formas, kas sastopamas dabā ir it visa sākums un iedvesmas avots. Nepārtrauktā kustība un dinamika mijas ar mieru un līdzsvaru, skaņa ar klusumu un beigas kļūst par jaunu sākumu. Cikliskums ir dabas un cilvēka neredzamā saite, kuru svarīgi ir nesaraut.
 
Izrādē satiekas deju grupas RITMS dejotāji, koklētāju ansamblis CANTATA un mūziķi Aigars Raumanis (saksofons), Uģis Upenieks (sitaminstrumenti), Santa Valere (čells).
 
Izrādes muzikālo partitūru veido komponista Ludovico Einaudi muzikālais cikls “Elementā”, kuru īpaši kokles skanējumam aranžējis mūziķis Aigars Raumanis.
Izrādes idejas autore un horeogrāfe Elīna Gaitjukeviča. Koklētāju ansambļa CANTATA mākslinieciskā vadītāja Anda Eglīte. Kostīmu māksliniece Vita Radziņa.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share