Pāriet uz galveno saturu
Wed. 14.02.2024. 19:00

Koncertprogrammas MĪLAS VIESULIS | ar NORMUNDU RUTULI un Slaveno Rīgas orķestri

Grand Hall


Labākās dziesmas par dzīvi un mīlestību no Normunda Rutuļa un Slavenā Rīgas orķestra repertuāra. Patīkami, pozitīvi, izklaidējošs vakars – kas ieraus jūs Mīlas viesulī. Normunda Rutuļa repertuārs, sākot no “Raudāja māte” un beidzot ar jauno “Klau, kafiju!” Valentīndienas programmā tiks iekļautas arī pašas romantiskākās Normunda dziedātās dziesmas. 

Šis ir mūziķu sastāvs, kas izveidojies gadu gaitā un ir kļuvis par Normunda Rutuļa pamatsastāvu. Mūziķi ir kopā jau kopš 2001. gada un tādēļ ne tikai kļuvuši par labiem draugiem, bet arī lieliski “saspēlējušies”. Vēl kādu tik saliedētu un saskanīgu kolektīvu, mūsdienās uz popmūzikas skatuves, atrast nebūs viegli. Mūziķi ar to lepojas un savu prieku dodam ikvienam klausītājam. 

"Skaista latviešu mūzika, profesionāls sniegums un tikai patīkamas emocijas – tas ir galvenais, ko iegūst klausītājs!”

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share