Pāriet uz galveno saturu
Mon. 11.03.2024. 19:00

Kinodziesmu koncerts | AR ZELTA PALMU KANNĀ

Grand Hall


Pateicoties lielajai skatītāju interesei, 2024.gada pavasarī un vasarā uz Latvijas koncertzāļu skatuvēm atkal atgriezīsies krāšņais kinodziesmu koncerts «Ar zelta palmu kannā». Caur humoru par nopietno un ar Holivudas šarma devu, tajā populāras, mazāk zināmas un arī nedaudz piemirstas latviešu komponistu dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainars Ančevskis, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, aktieris un režisors Gundars Silakaktiņš, kā arī Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris. «Jūtamies gandarīti, ka šī programma, kurā ceļam godā latviešu kinomūziku, tostarp – arī instrumentālo -, cilvēkiem patīk un ka viņi to novērtē!» pauž koncerta dalībnieki.

Koncertos skanēs gan Maestro Raimonda Paula komponētā «Karakalpa dziesma» un «Trīs vīri» no filmas «Vella kalpi», Imanta Kalniņa nemirstīgā «Viņi dejoja vienu vasaru» (no filmas «Elpojiet dziļi»), Zigmara Liepiņa «Amors superstārs» un «Slēdz mani atmiņās» (no filmas «Vajadzīga soliste»), Raimonda Paula «Smaidas» (no filmas «Parāds mīlestībā»), Ivara Vīgnera «Ak, skaistā jaunība» (no filmas «Tās dullās Paulīnes dēļ»), kā arī citi pazīstami un iemīļoti skaņdarbi. 

Koncerta režisors un scenārija autors ir aktieris un režisors Mārtiņš Egliens, savukārt par muzikālo pavadījumu koncertā rūpēsies instrumentālā grupa: Jānis Zvirgzdiņš (taustiņinstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Ralfs Arbidāns (bass), Anrijs Grinbergs (bungas). 

«Ar mīlestību pret latviešu kino mūziku un tās ietekmi uz katra latvieša ikdienu un svētku dienām, ar vieglumu un humoru par kino likteni skarbos vēsturiskajos apstākļos. Īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā atjaunosim vēsturisko taisnīgumu un izdalīsim visus apbalvojumus, kas pelnīti pienākas latviešu kino mūzikai, bet pagājuši secen, jo bija laiks, kad «Lielais Kristaps» vēl nebija dzimis, «Oskars» - pārāk tālu, bet «Zelta palmas zars» nespēja pārliekties pār dzelžu sētu... Tās būs dziesmas, kuras pazīstam un mīlam; jaunās skaņās ar veco labo garšu. Tā kā uz skatuves būs ne tikai teātra, bet arī seriālu aktieri, tad, protams, skanēs arī jaunākie hiti no TV novelēm,» saka koncerta dalībnieki.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share