Pāriet uz galveno saturu
Sun. 11.02.2024. 18:00

JUBILEJAS KONCERTS | MIKROFONA APTAUJAI 55 | PAPILDKONCERTS

Grand Hall


“MIKROFONS” – savulaik iecienītākā Latvijas Radio programma. Pirms 55 gadiem pēc Gunāra Jākobsona ierosmes “Mikrofonā” aizsakās latviešu komponistu dziesmu aptauja, gūstot milzīgu popularitāti ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Daudzi desmiti komponistu un mūziķu, desmitiem tūkstošu klausītāju balsoja par SAVU dziesmu, izvēloties Gada dziesmu - karalieni.

“Mikrofona” aptauja gadu gaitā pārtapa par latviešu tautas mazajiem Dziesmu svētkiem. Ar savu tautisko garu un vienotību tā veica ārkārtīgi svarīgu mūsu tautas nacionālās pašapziņas izkopšanas un veidošanas darbu, kas savu visaugstāko pakāpi sasniedza Atmodā.

55 gadi! Ir pienācis brīdis atkal būt kopā - latviešu dziesmai un klausītājam. Mums visiem. Lai atcerētos, veldzētos, baudītu, priecātos...

Krāšņs “Mikrofona” aptaujas 55 gadu jubilejas koncerts ar latviešu estrādes leģendām un spilgtākajiem jaunās paaudzes māksliniekiem uz vienas skatuves. 

Koncertu vadīs leģendārie Latvijas radio raidījumu vadītāji -
Gunārs Jākobsons un Lia Guļevska.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share