Pāriet uz galveno saturu
Sun. 07.07.2024. 19:00

Janīna Ankipāne ČIKĀGAS PIECĪŠU dziesmās

Grand Hall


Koncertuzvedums būs veltīts "Čikāgas piecīšu" dziedātājas Janīnas Ankipānes daiļradei. Noteikti daudziem no mums  viņas dziedātās dziesmas joprojām skan sirdīs un izsauc vislabākās emocijas. Lai atsaucam atmiņā tikai dažas no tām - “Latgalei”, ”Staburadze”, “Es redzēju bāleliņu”, “Mans brūtgāns ir jātnieks”, “Uz Austrāliju!”, “Daudz ir ceļu druviņā”, “Es adīju”, “Krāslaviņa”, ”Tavā logā”, “Sanfrancisko - Rīga”, “Vecpiebalga”, “Jūras mātei”, “Šūpuļdziesma”, “Saules jostas”, “Mūsu mīlestība” un vēl, un vēl ...

Janīna Ankipāne ir dzimusi Rēzeknē. Viņai bija tikai pus gadiņš, kad viņas ģimene  pameta Latviju, lai paglābtos no krievu armijas.   Viņas māmiņa Anna Soprāns arī bija liela dziedātāja un pat  uzstājās, spēlējot ģitāru.  Daudzas dziesmas, ko mēs zinām, Janīnas izpildījumā, nāk no viņas māmiņas repertuāra un ar "Čikāgas piecīšu" starpniecību ir atgriezušās Latvijā.

Koncertā  piedalīsies  Lorija Vuda, Laila Ilze Purmaliete un citi mākslinieki, kā arī aktieri  - Gundars  Silakatiņš, Aija Dzērve, Ieva Sutugova, Marģers Eglinskis, Mārtiņš Brūveris ar skaistākajiem priekšnesumiem no koncertizrādes "Čikāgas piecīši- Leģendu atgriešanās" 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share