Pāriet uz galveno saturu
Fri. 21.03.2025. 19:00

Grupas TURAIDAS ROZE 40 GADU JUBILEJAS KONCERTS

Grand Hall


Populārā grupa «Turaidas Roze» svinēs 40 gadu jubileju un 2025.gada pavasarī aicina uz jubilejas koncertiem kopā ar pūtēju orķestri «Horizonts».

«Komponista Imanta Kalniņa dziesmas, lai arī nav pašas vieglākās un vienkāršākās, vieno paaudzes; tās dzied un klausās kā lieli tā mazi. Tāpēc nākamā gada pavasarī visus  aicinām uz kopīgu svinēšanu, jo atkal klāt ir svētku diena, kad varam uzdziedam kopā! Šķiet, katram ir sava dungojamā Imanta Kalniņa dziesmiņa, kura mainās atkarībā no noskaņojuma, kad ar dziesmas vārdiem ir pateikts tik tieši un precīzi…» saka mūziķi, piebilstot - šie jubilejas koncerti būs ļoti īpaši, jo tajos uz skatuves grupai pievienosies pūtēju orķestris «Horizonts», kuram speciāli tiek aranžētas dziesmas, ļaujot tām iegūt īpašu, līdz šim nedzirdētu skanējumu

«Esmu par to ļoti priecīga!» atzīst dziedātāja Olga Rajecka, piebilstot: «Visas Imanta Kalniņa dziesmas ir ļoti skaistas!  Tāpēc šiem koncertiem esam izvēlējušies gan dziesmas ar brīnišķīgajiem Vika tekstiem, gan citas dziesmas no «Turaidas Rozes» repertuāra: «Trubadūrs», «Apvij rokas», «Vējš un liepa«, «Kas jūs esat» u.c.» Pirmatskaņojumu koncertos gan nebūs, taču skanēs arī pa kādai mazāk dzirdētai dziesmai, kura daudziem var būt atklājums. Savukārt, taujāta par šībrīža aktuālāko dziesmu, Olga uzreiz iedungo: «Nemaz nevajag daudz, lai atbrīvotos no bailēm... Manuprāt, tas skan šai situācijai aktuāli.»

Grupa  «Turaidas roze» dibināta 1985. gadā, un par tā izteiksmīgāko muzikālo vizītkarti kļuva komponists Imants Kalniņš, kā arī solisti Olga Rajecka un Uģis Roze, kļūstot par latviešu estrādes mūzikas pagājušā gadsimta 80. gadu neaizstājamu vērtību.

Uz tikšanos koncertos!  

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share