Pāriet uz galveno saturu
Thu. 14.03.2024. 18:30

EDGARA KRAMIŅA JUBILEJAS VAKARS

Grand Hall


Muzikālā teātra aktieris, režisors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņšaicina ikvienu interesentu uz savas dzīves un darba jubileju. Tajā viņš atskatīsies uz savu devumu muzikālā teātra jomā un vokālajā pedagoģijā. Vakara gaitā jubilārs sevi apliecinās visos muzikālo teātra veidos: dziesmu spēle, muzikālā komēdija, mūzikls, operete, opera, izskanot R.Leonkavallo, P.Čaikovska, N.Ļistova, E.Kalmana, K.Portera R.Rodžersa, E.Dārziņa, D.Aperānes, E.Īgenbergas un R.Paula melodijās no dažādiem inscenējumiem.

Piedalās: jubilārs, Aija Smiltēna, Baiba Bite, Francis Gaiļus, Kaspars Pudniks, jubilāra audzēkņi un kolēģi.

Biļešu cenas no 10,-līdz 20,- eiro. Pensionāriem, bērniem līdz 7 gadu vecumam un ar “3+ Ģimenes karte” atlaide 30%

Jubilārs dzimis 1964. gada 14.martā Ļeņingradā un izglītības ceļu uzsācis Em. Dārziņa speciālās mūzikas vidusskolas Zēnu kora klasē. Profesionālo izglītību guvis studējot Krievijas Teātra mākslas institūtā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā un Latvijas Universitātē, kur promocijas rezultātā viņam piešķirts pedagoģijas zinātņu doktora grāds.

Radošās darbība saistās ar režisora darbu Nacionālajā operā, aktiera, režisora un mākslinieciskā vadītāja pienākumu veikšanu Rīgas Muzikāli poētiskajā teātrī, ar mākslas pedagoģiju daudzās Latvijas skolās, augstskolās un pieaugušo izglītības centros. Viņu raksturo arī zinātniskā darbība, kurā sevī piesaka kā zinātnisku publikāciju un grāmatu autors (monogrāfija „Runas prasme saziņā” un “Sarunas bez robežām”, retorikas rokasgrāmata “Runāsim skaidri, spilgti, iedarbīgi”).

Kopš 2008.gada ir Vīnes Universitātes viesprofesors, Vokālās akadēmijas un Jāņa Zābera Starptautiskā vokālistu konkursa, Vokālās mākslas laboratorijas "Izdziedi vasaru", vokālo pedagogu vasaras prakses “Dziedi ar audzēkni” un Starptautiskās vokālistu rezidentūras idejas autors un mākslinieciskais vadītājs.

www.kramins.lv

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share