Pāriet uz galveno saturu
Sun. 22.10.2023. 16:00

DEJU KOLEKTĪVU KONCERTS | SPĒLĒ, SPĒLMANI, ES IEŠU DANCOT

Grand Hall


Senā latviešu tautas deja mūsdienās kļuvusi par nepārspētu horeogrāfisku priekšnesumu un ir viens no veidiem kā apliecināt mūsu tautas garu un latvisko identitāti – tā suģestē un iedvesmo ar savu vitalitāti, enerģiju un skaistumu. 

Tik tikko baudījām fantastisko Dziesmu un deju svētku 150 gadu svinību gaisotni, bet nu jau esam ceļā uz nākamajiem svētkiem… jo svētku krāšņuma, kvalitātes un nepārtrauktības fenomens, dejas soļa vieglums un precizitāte veidojas neatlaidīgā ikdienas darbā. Ar koncertu “Spēlē, spēlmani, es iešu dancot” jauno sezonu atklās un skatītājus priecēs tautas deju ansamblis “Liesma”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Oglīte”, senioru deju kolektīvs “Oglīte”, tautas deju ansamblis “Dzirkstelīte”, bērnu deju ansamblis “Dzīpariņš” un tautas deju kolektīvs “Dzīpars”.

Dejas vibrācija ir maģiska.. kā saules ceļš debesjumā, kā dabas mainīgums, trauslums un spēks. Dejas valoda, kas saprotama ikvienam, saplūst ar apkārtējās pasaules ritmiem un ietver visplašāko cilvēka emociju gammu..

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share