Pāriet uz galveno saturu
Tue. 13.02.2024. 19:00

CREDO | SKAŅAS, KAS IZSAKA MĪLESTĪBU

Grand Hall


Februārī notiks īpašs grupas Credo koncerts, kas iepriecinās visus romantikas un mūzikas cienītājus Valentīndienas noskaņās koncertprogrammā “Skaņas, kas izsaka mīlestību”. Koncertā būs daudz pārsteigumu un grupa apsolās radīt neaizmirstamus mirkļus visiem klātesošajiem.

Koncertprogrammā “Skaņas, kas izsaka mīlestību” grupa izpildīs savus populārākos skaņdarbus, kā arī sniegs īpašus aranžējumus, kas iederēsies šajā romantiskajā noskaņā. "Šis koncerts ir īpašs notikums, ko nevajadzētu palaist garām nevienam mūzikas cienītājam," sacīja grupas pārstāvis. "Mēs esam strādājuši pie šī koncerta ilgi un rūpīgi, lai radītu neaizmirstamu pieredzi visiem klātesošajiem."

Valentīndienas koncerts ar grupu Credo noteikti būs viens no šī gada muzikālajiem notikumiem, kas paliks atmiņā visiem, kas to piedzīvos.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share