Pāriet uz galveno saturu
Tue. 07.02.2023. 19:30

BRAZILIAN CARNIVAL SHOW

Grand Hall


Kurš gan no mums nav vēlējies piedalīties krāšņā un ugunīgā brazīļu karnevālā ziemas viducī - 2023.gada 7. februārī VEF Kultūras pilī mums visiem tiks dota šāda iespēja!

Februāris ir karnevālu jeb maskarāžu laiks. Tas ir notikums kas no viduslaikiem atnācis līdz mūsdienām, kļuvis par tradīciju, un ir iezīmējis kādu nozīmīgu periodu beigas vai tuvošanos! Tie ir dzīvības, emociju un krāsu svētki, kas uzlādē ar savu pozitīvo enerģiju, dod spēkus turpināt savas ikdienas ar prieku, aukstajos ziemas mēnešos, pretīm neizbēgamajam pavasarim!

Brazilian Carnival Show ir kultūru, skaņu, krāsu un ritmu sajaukums. Latīnamerikāņu tradicionālie instrumenti, kongas un flautas skan kopā, parādot Brazīlijas savienību ar Čīli, Argentīnu, Kolumbiju un citiem šī neatkārtojamā kontinenta reģioniem. 

Muzikālās grupas līderis un vokāls Rodrigo Manfrinati ir dzimis Campinas pilsētā, Brazīlijā, muzikālā ģimenē un ir ietekmējies no vairākām sambas un R&B grupām kurās ir piedalījies un cenšas koncentrēties uz mūzikas radīšanu kas uzrunā ikvienu.

Miguel Kuyyoi ir nācis no Santjago, Čīlē un savas muzikālās izaugsmes gaitā ir piedalījies vairākos pasaules muzikālos projektos ‘’uzsūcot’’ sevī  dažādu muzikālo instrumentu, atskaņošanas stilu un formu manieres, kā arī pastāvīgi attīstot savas iemaņas.

Vēl viens brazīļu izcelsmes mūziķis Rafael Dasilvo ir uzstājies ar Brazīlijā un visā pasaulē slaveniem mūziķiem, tādiem kā Alexsandre Carlo (Natiruts) Ellen Oleria, Gog un Marceleza (Maskavo).

Atverot ritmu robežas viņi iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, radot jauktu skaņu. Mūziķu radītajās skaņās un tekstos var sajust spēku un prieku no attāluma, kas cenšas pārraidīt brīvības enerģiju.

Citi šī brazīļu kanevāla dalībnieki ir pārsteidzošā sitaminstrumentu grupa "Samba de Riga"  no Latvijas, kas uz autentiskām brazīliešu bungām spēlē brazīliešu ritmus, tādus kā, samba, samba-reggae, maracatu, samba-funk, candomble un citus. Samba de Riga ar savu skaļo,apjomīgo skanējumu kā arī sinhrono kustību palīdzību ienes Brazīlijas favellu atmosfēru un prieku tepat Latvijā uzlādējot skatītāju emocionālās ‘’baterijas’’.

Un protams, kāds gan brazīļu karnevāls bez krāšņi tērptajām un ugunīgajām brazīļu dejotājām satriecošās Vasessas Fufino vadībā. Spēcīgā horeogrāfija sajaukumā ar majestātiskajiem kostīmiem piešķir graciozitāti un autentiskumu visam priekšnesumam.

Starptaustiskā koncertšova komanda sola uzburt īstus svētkus slavenā Riodežaneiro karnevāla garā. Redzēt viņu uzstāšanos ir kā doties ceļojumā uz Brazīlijas karnevālu.

Organizē: Impresario, SIA

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share