Pāriet uz galveno saturu
Tue. 02.04.2024. 19:00

BORISS GREBENŠČIKOVS | BG 70

Grand Hall


Pārsteidzošs, vienmēr ilgi gaidīts un vienīgais Borisa Grebenščikova jubilejai veltītais koncerts uz VEF kultūras pils skatuves!

Boriss Grebenščikovs, bieži dēvēts par BG, ir galvenā figūra krievu roka vēsturē. Grupas Aquarium dibinātājs un vadošais vokālists, kas darbojas kopš 1972. gada, Grebenščikovs tiek uzskatīts par vienu no krievu rokmūzikas pamatlicējiem. Dzimis 1953. gada 27. novembrī Ļeņingradā, kļuva par simbolu paaudzei, kura deva nenovērtējamu ieguldījumu rokkultūras attīstībā Krievijā. Viņa muzikālajā darbā apvienoti dziļi dziesmu teksti, melodija un novatoriska pieeja rokam. Viss Borisa Grebenščikova darbs, viņa mūzika, dziesmas, koncerti... ir maģija! BG ar savām brīnišķīgajām dziesmām, tāpat kā izcilais rakstnieks Tolkīns, rada priekšstatu par pārsteidzošu pasauli, daudzdimensionālu, negaidītu, dīvainu, neparedzamu, kuras vektors ir vērsts (un virza mūs) uz gaismu!

Boriss Grebenščikovs nav tikai mūziķis, viņš ir leģenda, kura darbība ir iedvesmojusi un turpina iedvesmot daudzas klausītāju paaudzes. Viņa koncerti ir ne tikai muzikāli priekšnesumi, bet arī patiesi stāsti, kas izstāstīti caur dziesmām. Ja jūs novērtējat īstu roku un vēlaties kļūt par daļu no šī pārsteidzošā stāsta, pievienojieties mums un piedzīvojiet neaizmirstamus mirkļus kopā ar Borisu Grebenščikovu. Tagad jums ir unikāla iespēja redzēt viņu dzīvajā. Nepalaidiet garām iespēju kļūt par lieciniekiem pārsteidzošam maģiskam stāstam!

Savu talantu un prasmes uz skatuves rādīs izcili mūziķi no BG+ starptautiskā sastāva: Aleksandrs Titovs, Braiens Finnegans, Laiems Bredlijs, Andrejs Surotdinovs, Konstantīns Tumanovs un Gļebs Grebenščikovs!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share