Pāriet uz galveno saturu
Fri. 31.05.2024. 19:00

AYLA SCHAFER | She Who Whispers

Chamber hall


"Tā, kura čukst" ir dzīvs, elpojošs Lielās Mātes mūžīgais gars, kas mīt mūsu būtības dziļumos, savijies ar esamību. Pievienojieties mums šajā dziļajā atceres un atgriešanās ceļojumā, tā tuvinoties mūsu pašu iekšējai būtībai un nododoties dievišķi sievišķā radīšanas spēka maigajiem čukstiem.

Aila dzied daudzās valodās, viņa ir “pasaules folka” dziedātāja, dziesmu autore un mūziķe, kura apvieno satriecoši oriģinālu poētisku dziesmu repertuāru ar tradicionālo un cilšu mūziku.

Pieaugot Ailas starptautiskajai popularitātei, viņa kļuvusi pazīstama kā "Zemes balss" (A Voice of the Earth), kā spēcīga skaņa dziedinošās mūzikas pasaulē un augošajā eko garīgajā kustībā. Mūzika apvedusi Ailu apkārt visai zemeslodei - viņas koncerti rada sakrālu, intīmu, sirdi atverošu telpu visiem klātesošajiem. Māksliniece dzied sava gara dziesmu un iemieso pašas stāstītās pasakas; viņa pauž mūziku, kas skan dziļi sirdī, saprātā un dvēselē. Lai izjustu šīs satriecošās dziedātājas būtību, jādodas muzikālā ceļojumā, kas beigās atved mūs atpakaļ pie pašu iekšējās esamības būtības.

Pagrieziena punkts Ailas muzikālajās izpausmēs notika 2010. gadā, ceļojuma pa Dienvidameriku laikā. Gadi, pavadīti prom no mājām, satricināja viņas pasauli un pārveidoja rakstīšanas stilu. Viņa atklāja savas iekšējās ainavas noslēpumus, vienlaikus apgūstot vietējās tradīcijas un mācoties par dziesmas dziedinošo spēku. Šie dvēseles meklējumi atklāja jaunu dziļumu un patiesumu, iedvesmojot viņas skaņdarbus, lai tie paustu šīs cilvēciskās pieredzes skaistumu, ēnas puses un jutīgumu, kas saplūst ar kaislīgu veltījumu zemes apziņai un svētajām senajām gudrībām.

50 centi no katras biļetes tiek izmantoti koku stādu iegādei un stādīšanai, lai atjaunoju mežu platību. 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share