Pāriet uz galveno saturu

Reklāma VEF kultūras pilī

Pasākumu organizatori ir laipni aicināti izmantot VEF Kultūras pils reklāmas vietas, lai reklamētu publiskus pasākumus, kas notiek VEF Kultūras pils telpās vai pils teritorijā. Reklāmās noteikti jābūt norādītai pasākuma norises vietai, nosaukumam, pasākuma norises datumam un laikam, visiem materiāliem jābūt noformētiem atbilstoši LR Reklāmas likuma un Valsts valodas likuma nosacījumiem.

Piedāvājam šādas reklāmas iespējas:

BEZMAKSAS

 1. Pasākums VEF Kultūras pils mājas lapas www.vefkp.lv kalendārā. Pasākuma informācija tiek izvietota ar biļešu iegādes saiti uz biļešu izplatīšanas uzņēmuma mājas lapu, paraugu skatīt šeit. Lai pasākums tiktu ievietots VEF Kultūras pils kalendārā, lūgums atsūtīt uz e-pastu kate.zaltane@riga.lv  šādu informāciju:
  – attēlu  800×600 (h) px;
  – pasākuma nosaukumu;
  – pasākuma datumu, laiku, ilgumu;
  – vai pasākumā ir plānots starpbrīdis;
  – aprakstu – nav ierobežojuma;
  – saiti uz biļešu tirdzniecības vietu;
  – organizatora nosaukumu, tālruņa Nr.;
  – ja ir, saiti uz Youtube video.
  Informācija mājas lapā tiek publicēta 2 darba dienu laikā pēc tās saņemšanas!
 • Pilī izvietotie monitori (2 gab. 75” info centrā/biļešu kasē, 2 gab. 65” garderobē, 2 gab. 65” 2.stāva kāpņu telpās). Izvietojamo materiālu lūgums sagatavot PNG attēla, PPT prezentācijas vai MP4 video faila formātā, izmēri 1920×1080 (h) px, video maksimālais ilgums 15 sekundes. Informāciju par vēlamo reklāmas izvietošanas laiku un publicējamos materiālus vismaz 2 dienas pirms to publicēšanas lūgums sūtīt liena.bogatirevica@riga.lv.
 • A1 afišas līdz 3 gab. (stendos info centrā/biļešu kasē, kāpņu telpā dienesta ieejas pusē). Izvietojamās afišas lūgums nodot VEF Kultūras pils info centrā/biļešu kasē.
 • Lidlapas, pasākuma brošūras, bukleti tiek izvietoti VEF Kultūras pils info centrā/biļešu kasē un kafejnīcā. Lidlapas, brošūras, bukletus lūgums nodot VEF Kultūras pils info centrā/biļešu kasē.
 • Pasākums (Event) www.facebook.com  – par citu organizatoru rīkotajiem pasākumiem VEF Kultūras pils Facebook pasākumus neveido, bet pievieno rīkotāja izveidotu pasākumu VEF Kultūras pils lapai. Lūgums saiti sūtīt uz e-pastu kate.zaltane@riga.lv  vai pievienot VEF Kultūras pils lapu kā pasākuma “Co-host”.

MAKSAS

 1. Vides stenda afišas (stends atrodas pie VEF Kultūras pils – kopā 3 plaknes). Katras plaknes afišas izmērs: 1320 x 2830(h) mm. Vides stenda afišu izvietošanas maksa ir EUR 5.00 + PVN/dienā par plakni. Reklāmas devējam patstāvīgi jāorganizē un jāapmaksā afišas maketēšana, saskaņošana, druka un piegāde uz VEF Kultūras pili šādā kārtībā:
  – jāsaskaņo afišas izvietošanas laiks un vēlamās plaknes, sūtot e-pastu uz adresi reklamavefkp@riga.lv;
  – patstāvīgi jāorganizē un jāsaskaņo afišas maketa un vizualizācijas izstrāde;
  – afišas makets jāsaskaņo ar VEF Kultūras pils administrāciju, sūtot e-pastu uz adresi reklamavefkp@riga.lv, kā arī saskaņā ar Rīgas domes 26.11.2013. saistošajiem noteikumiem Nr. 77 „Par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanas un afišu stabu un stendu izmantošanas kārtību Rīgā”, jāsaņem visi nepieciešamie saskaņojumi no būvvaldes Būvvaldes saskaņojuma informāciju lūgums atsūtīt VEF Kultūras pils administrācijai uz adresi reklamavefkp@riga.lv;
  – patstāvīgi jāorganizē un jāapmaksā afišas druka. Afišām jābūt nodrukātām uz speciāla, ne mazāk kā 115 g/m2, mitrumizturīga, ārpustelpu apstākļiem piemērota plakātu papīra vai baneru materiāla (Backlit);
  – vismaz 2 dienas pirms izvietošanas afišas jānodod VEF Kultūras pils informācijas centrā/biļešu kasē.
  – VEF Kultūras pils bez papildus maksas nodrošina afišu uzstādīšanu.
 2. Fasādes baneri. Fasādes baneru vietas ir pils fasādes pusē, pa labi un pa kreisi no centrālās ieejas, iespējams izvietot vienu vai divus banerus. Fasādes banera izvietošanas maksa ir EUR 10.00 + PVN/dienā par plakni. Reklāmas devējam patstāvīgi jāorganizē un jāapmaksā banera maketēšana, saskaņošana, druka, montāža un demontāža 2 reizes (uzliekot un noņemot baneri) šādā kārtībā:
  – jāsaskaņo banera/-u izvietošanas laiks un vēlamās plaknes, sūtot e-pastu uz adresi reklamavefkp@riga.lv;
  – patstāvīgi jāorganizē un jāsaskaņo afišas maketa un vizualizācijas izstrāde. Drukas maketi nepieciešami tīrā izmērā 3200x8350mm(h) + pārlaides montāžai nodrošina drukas/montāžas uzņēmums.
  – afišas makets jāsaskaņo ar VEF Kultūras pils administrāciju, sūtot e-pastu uz adresi reklamavefkp@riga.lv, kā arī saskaņā ar Rīgas domes 26.11.2013. saistošajiem noteikumiem Nr. 77 „Par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanas un afišu stabu un stendu izmantošanas kārtību Rīgā”, jāsaņem visi nepieciešamie saskaņojumi no būvvaldes Būvvaldes saskaņojuma informāciju lūgums atsūtīt VEF Kultūras pils administrācijai uz adresi reklamavefkp@riga.lv;
  – patstāvīgi jāorganizē un jāapmaksā banera druka. Banera druku un montāžu veic VEF Kultūras pils sadarbības partneris www.plakati.lv ;
  – patstāvīgi jāorganizē un jāapmaksā banera piegāde, montāža un demontāža. Banera montāža un demontāža pieļaujama tikai ar pacēlāju. Banera montāža un demontāža jāplāno divās reizēs (1) –  kad demontē iepriekšējo  baneri un montē savu, (2) – kad demontē savu un uzliek VEF Kultūras pils baneri.

VEF Kultūras pils LOGOTIPS tiek izvietots TIKAI VEF Kultūras pils organizēto pasākumu reklāmās un citos materiālos pēc VEF Kultūras pils administrācijas ieskatiem. Ja citu pasākumu organizatori vēlas ievietot VEF Kultūras pils logotipu savos reklāmas materiālos, tas pieļaujams tikai saskaņojot ar Ziemeļrīgas kultūras apvienības direktori Lieni Kubiļus (liene.kubilus@riga.lv) vai Ziemeļrīgas kultūras apvienības direktora vietnieci Lienu Bogatirēviču (liena.bogatirevica@riga.lv).