Pāriet uz galveno saturu
S. 17.06.2023. 15:00

Veizāna deju skolas 35 gadu jubilejas koncertuzvedums | Kas Notiek Dušās?

Lielā zāle


Ir tāda slepena vietiņa dejuskolā, kur nolīst un būt neredzamam citu acīm un ausīm un tās ir “dušas”. Savukārt jaunajās telpās tā ir “bučotava”, bet par to ne šajā stāstā.

Kad deju skolas audzēkņiem kaut kas sakrājies sirsniņā un gribas paraudāt kādam uz pleca, izstāstīt sāpīti, padalīties kārtējām baumām, papīt kādu intrigu, izdarīt kaut ko aizliegtu vai legāli uzfilmēt kādu tiktoka video, paslēpties no kāda, vai izglābties no kāda vai vienkārši pasēdēt klusumā, tad meklē dušas.

Ja kāds kaut kur pazudis deju skolā – meklē dušas.

Jā kādam kāds svarīgs telefona zvans – arī dodies uz dušām.

"Šogad zīmīgs datums – 35 gadi kopš pirmās deju nodarbības, tāpēc mēs arī dodamies apskatīt kas notiek deju skolas “dušās”, jo visbiežāk par dzīvi “aizkulisēs”, emocijām, svarīgākajiem notikumiem, var uzzināt tieši tur un daudzas lietas, kas pēc tam notiek “dzīvajā”, čatos, un uz skatuves, sākušās ir tieši dušās!

Visi laipni aicināti. Ierašanās bez dvieļiem, bez mazgāšanās līdzekļiem, bet sapucētiem, ar labām emocijām, labām atmiņām, labu garastāvokli un laba vēlējumiem, jo mums taču ir 35. dzimšanas diena.

Tie, kas atceras 25.gadu dzimšanas dienu 2016.gadā - tas bija digitālais erors, jo skaitījām jubilejas kopš oficiālās reģistrācijas 1991.gadā, bet pirmā deju nodarbība tika aizvadīta jau 1988.gadā, tāpēc esam tomēr vecāki, par to stāstīšu svinīgajā daļā.

Pasākumam būs 3 daļas ar starpbrīžiem:

1.      Daļā  izlaidums - Valsts apliecību pasniegšana, Gada Balva un paldiesi par aizvadīto sezonu. Starpbrīdis.

2.      Daļā koncertuzvedums “Kas notiek dušās”, apsveikumu runu teikšana no skatuves, kas vēlas. Pārtraukums – pāriešana uz VDS jauno k-3 zāli.

3.      Daļā ballīte deju skolā, (Ūnijas ielā 8, korpuss-3) visiem dalībniekiem un visu laiku absolventiem ar līdzi ņemtiem groziņiem, atmiņu stāstiem, svinīgā 35 gadu tortes ēšana ar Funky DJ Elegant.

Absolventi ir aicināti sagatavot savus spilgtākos un nebēdnīgākos atmiņu stāstus un padalīties ar tiem ar jaunajiem dejotājiem, jo veizāniešu palaidnības gars nav pazudis arī mūsdienu dejotājos, tikai viņi domā, ka mēs nezinām, kas notiek “dušās” ????"

Idejas autori – Edmunds Veizāns un Iveta Maizīte

HoreogrāfiBaiba Iekļava, Dārta Ģīle, Ketrina Karolīna Fattahova, Anastasiya Jasvina, Dāgs Zvirgzdiņš, Normunds Purvinskis, Aksels Šelders, Dzintars Rožkalns, Edmunds Veizāns.

Gaismu dizains: Kristaps Kalnietis, Dāvis Dansons Deņisovs

Režisors – Edmunds Veizāns

Producents – Edmunds Veizāns

Dejos - visu vecumu visas Veizāna deju skolas grupas no Rīgas, kopā vairāk kā 200 dalībnieku.

Vairāk informācijas: https://dejuskola.lv/jaunumi/kas-notiek-dusas-2/

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt