Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
O. 05.03.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | ANDREY OKSIS QUARTET (Ukraina/ Latvija)

Lielās zāles skatuve


Informējam, ka neparedzētu, no mums neatkarīgu apstākļu dēļ Andrey Oksis kvarteta mākslinieki nevarēs uzstāties koncertā. VEF JAZZ CLUB koncertā 5. martā uzstāsies MATĪSA ŽILINSKA TRIO! Iegādātās biļetes derīgas jaunajam koncertam, vai nododamas kasē līdz 5. martam, kā arī rakstot uz info@bilesuparadize.lv. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un uz tikšanos!

Andrejs Oksis ir ģitārists, multiinstrumentālists, pedagogs, komponists, aranžētājs no Ukrainas, kas šobrīd dzīvo Latvijā. Viņš ieguvis augstāko izglītību mūzikā, kā arī profesionāli apguvis estrādes un masu pasākumu vadīšanu. Oksis ir vairāku starptautisku džeza, popmūzikas un tautas mūzikas festivālu laureāts. Slavenu filmu un seriālu ģitāras celiņu autors. Bieži kā viessolists spēlējis džeza orķestros un popzvaigžņu mūzikas skaņdarbos. Dalībnieks radio intervijās Latvijas radio kanālos. Vairāki viņa skaņdarbi jau ir skanējuši arī Latvijas radio. Ukrainā vada instrumentālo trio. Kvarteta sastāvā Andrejs Oksis muzicēs kopā ar pazīstamiem Latvijas mūziķiem, starptautisku džeza, džezfolka un populārās mūzikas festivālu un konkursu laureātiem.

Koncertā piedalās:

  • Andrejs Oksis (Andrey Oksis, ģitāra, Ukraina)
  • Romāns Vendiņš (taustiņinstrumenti)
  • Maria Yaskevich (vokāls)
  • Reinis Daugilis (bungas)

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt