Pāriet uz galveno saturu
S. 14.09.2024. 16:30 - 14:45

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI 2024 | Stefans Canevs “Sokrāta pēdējā nakts”

Lielās zāles skatuve

No 11. septembra līdz 15. septembrim Rīgā norisināsies skatītāju iemīļotais teātru festivāls "Rīga spēlē teātri". Festivāla laikā skatītājiem būs iespēja BEZ MAKSAS baudīt 11 izrādes VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) un Bišumuižā (Gulbju ielā 6B).

Sokrāts cietumā gaida rītu, lai mirtu tautas labā, bet viņa sieva Ksantipe organizē bēgšanu. Cietuma sargs piekrīt darījumam, bet viņam ir nerealizēts plāns.

Piedalās: Latvijas Universitātes Studentu teātris

Režisors: Visvaldis Klintsons

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumumiem, kas no 1. septembra plkst. 09.00 saņemami VEF Kultūras pils informācijas centrā. Papildu informācija pa tālruni: 26596971 vai e-pastā: kristine.sulzanoka@riga.lv    

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt