Pāriet uz galveno saturu
Sv. 22.10.2023. 19:00

Blūzs un roks ar Juriju Naumovu (ASV)

Kamerzāle


Blūza un roka leģenda, ģeniālais ģitārists Jurijs Naumovs uzstāsies Rīgā!

Virtuozs stīgu pavēlnieks, komponists un neatkārtojams savu dziesmu izpildītājs – tāds ir Ņujorkā (ASV) dzīvojošais Jurijs Naumovs. 22.oktobra koncertā Rīgā skanēs tikai labākās un iemīļotākās kompozīcijas.

Paša izdomāta un radīta ģitāra ar 9 stīgām, 26 skaņojumi, unikāla ģitārspēles tehnika – tas viss, lai neaizmirstami izpildītu blūzus, balādes, psihodēliskas dziesmas un virtuozi izspēlētu noskaņām pilnus skaņdarbus. 

Žurnāli “Guitar World” un “The New York Magazine” viņu nodēvēja par “grupu, kas sastāv no viena cilvēka, bet skan tā, it kā vienlaikus spēlētu vismaz trīs ģitāristi”. 

Jurijs Naumovs dzimis 1962. gadā Sverdlovskā (Krievija). Viņa mūzikas ceļš jau pašā sākumā atšķīrās no citiem tālaika ģitāristiem – viņš nekopēja tad tik populārās ārzemju grupas, bet gan radīja “krievu blūza” stilu, tā sniedzot savu devumu pasaules mūzikas attīstībā. Pabijis VDK uzmanības lokā, 1991. gadā mūziķis emigrē uz ASV un savu mūziķa karjeru turpina tur, pat saņēmis prēmiju “Par ieguldījumu pasaules kultūras attīstībā”. Viņa elki ir ģitāristi Pīters Grīns un Džimmijs Peidžs no Led Zeppelin.

Naumova sarežģītās, intelektuālās dziesmas ir kā radītas mūzikas gardēžiem un viņa koncerti vienmēr notiek pilnās zālēs. Tā nu tas ir – par spīti skeptiķiem, viņš savu iztiku pelna tikai un vienīgi ar mūziku. 

Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt šī unikālā mūziķa sniegumu!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt