Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
T. 14.02.2024. 19:00

BALTINOS – Valentīndienas koncerts ATKLĀJOT AMERIKAS

Lielā zāle


Informējam, ka koncerts tiek ATCELTS! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

2024. gada 14. februārī trīs spāniski dziedoši puiši jebšu grupa "Baltinos", VEF Kultūras pilī mūzikas valodā stāstīs par ‘’jaunās pasaules’’ muzikālo daudzveidību  un neatvairāmo skaistumu."Baltinos" puiši ir nonākuši Latvijā, sekojot savai sirdij un mīlestībai, tāpēc viņu priekšnesums būs īpaši piemērots visu mīlētāju svētkos!

Kā var noprast grupas nosaukums radies, savienojot Baltijas jūru ar latino un austrumu noskaņām. Tajā spēlē un dzied Latvijā dzīvojoši ārzemnieki - Čārlijs Vaskess: dziedātājs, ģitārists un dzejnieks. Dzimis Panamā, kādu laiku dzīvojis Buenosairesā, bet tieši mīlestība viņu atveda uz Latviju. Manuels Nunezs: Peru asinis, latviešu sirds. Savu mūziku atvedis uz Rīgu 2012.gadā. Mūzikas cienītājs pēc dabas. Viņa muzikālajam talantam ir latinos saknes, to ietekmējuši vairāki mūziķi, ar kuriem viņš saticies savas dzīves gaitā. Bet no Libānas nākušais Sami Joe Ueidžans: dzimis un audzis Libānā, Latvijā nokļuva 2016.gadā. Dzimis mūziķu ģimenē, viņš sāka bungot bungas jau no 6 gadu vecuma. Viņš ansambļa skanējumam piešķir Andalūzijas un Austrumu noskaņas.

Amerikas ir tālas un salīdzinoši Latvijas lielākajam iedzīvotāju vairumam  mazpazīstamas zemes, kur valda pasaulslavenas kultūras un krāšņa daba. Tiem, kuri muzikālā ceļojumā apmeklēs šīs izaicinošās zemes, būs iespēja atklāt klintis un kalnus, neskartos ezerus un varenās upes, neuzvaramos vulkānus, aicinošās pludmales un mežonīgos džungļus. “Mēs ar mūzikas palīdzību pastāstīsim, cik skaista ir ziemeļ un dienvidameriku daba’’ saka Manuels. Muzikālais ceļojums no Meksikas līdz Argentīnai iecerēts, lai klausītāji labāk izprastu šos kontinentus, kā cilvēki tur dzīvo, mīl un priecājas. Par to visu pavēstīs populāras latīņamerikāņu dziesmas spāņu valodā, kā arī īpaši veidotas projekcijas ar pašu dalībnieku komentāriem.

Vienlaikus tas būs arī krāšņš un aizdedzinošs Valentīna dienas pasākums ar karstām dejām un pārgalvīgiem ritmiem, kurā piedalīsies arī muzikantu draugi un kolēģi.

Koncerts nenoliedzami būs labākā dāvana otrajai pusītei Mīlestības svētkos par cik pozitīvas emocijas ir tās kas dod mums prieku, vieno un paliek atmiņā. Romantiska nostalģija, deju ritmi un klasiskās mīlas dziesmas – tas viss gaida Jūs VEF Kultūras pilī Valentīna dienā. Te būs priekpilnas svinības un iespēja ziemas izskaņā jau nogaršot un izjust kaut ko no nākamā pavasara. Te valdīs kumbija, folklore, merengue, regejs un patiess dienvidamerikāņu temperaments - īsta latinos fiesta!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt