Pāriet uz galveno saturu
C. 26.10.2023. 19:00

BAI KAMARA JR & VOODOO SNIFFERS

Lielā zāle


VEF Kultūras pils aicina baudīt unikālu blūza mūzikas ceļojumu, kā laikā būs iespējams saklausīt dažādu pasaules kultūru sinerģiju vienuviet!

Dzimis Sjēralionē, audzis Apvienotajā Karalistē un gadu desmitus nodzīvojis Beļģijā, Bai Kamara Jr ir ieguvis vienreizēju blūza skanējumu. Pēc vairāku solo albumu izdošanas viņš 2013. gadā nodibināja grupu Bai Kamara un The Voodoo Sniffers. Pēc sava pirmā darba: “Salone” viņš nesen izdeva savu otro skaņu plati “Travellin Medecine Man”, kas tiek raksturots kā patiesi rets dārgakmens.

Mākslinieka balss ir silta un pacilāta un viņa talantu ir atzinuši tādi mūzikas grandi kā Toms Bredslijs, Patriku Dorsīnu, Džūljenu Tasinu un Zonatanu Dembelē, pievienojoties viņa muzikālajai apvienībai. Voodoo Snifferssastāvā sastopami izcili mūziķi, kuri aptver trīs kontinentus, pienesot personisku vēsmu blūza izpildījumam! Aizverot acis un klausoties Baimūzikā, iespējams iztēloties dziedošu vīru ar ģitāru rokā, aligatoru piesātināta Ņūorleānas krastmalā, taču tas ir patiesa afro-eiropieša skanējums, Bai Kamara Jr mūzika ir blūza melanholija, kas uzlādēta ar rokmūzikas enerģijas jaudu.

Aicinām baudīt koncertu VEF Kultūras pilī! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt