Pāriet uz galveno saturu

Deju grupa RITMS

Deju grupa “RITMS”ir dibināta 1969. gadā un ir viena no pirmajām skatuves (šova) dejas grupām Latvijā, kurā vienlaikus darbojas gan profesionāli dejotāji gan amatieri. Pamatsastāvā aktīvā koncertdarbībā piedalās meitenes un puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Deju grupas dalībniekiem raksturīga atraisītība, emocionāls sniegums, artistiskums. 

RITMS ir vienmēr bijis pazīstams kā profesionāla deju grupa ar labu dejotāju izpildījumu un īpašām horeogrāfijām. 

RITMS ir apliecinājusi sevi dažādos laikos, dažādos sastāvos, dažādos skatuves mākslas žanros un deju virzienos. Šodien, apvienojot skatuves un laikmetīgo deju, RITMS repertuārā veidojas īpaši ekspresīva, emocionāla un piesātināta horeogrāfija, kura uzrunā plašu skatītāju loku.
Deju grupas RITMS uzstāšanās ir iecienīta dažāda mēroga pasākumos, komercizstādēs, stila un modes šovos. RITMS dejotāji regulāri tiek aicināti piedalīties reklāmas akcijās un TV pasākumos. Aktieriskās dotības meitenes ir apliecinājušas J.Streiča izrādē “Zāra Leandere” Dailes teātrī un A. Hermaņa “Kā lēna un mierīga balss” Jaunajā Rīgas teātrī. Jau vairākus gadus RITMS dejotāji ir muzikālā projekta “Cabaret” dalībnieki un horeogrāfi.

Sector
Dance groups
Group leader/-s
Elīna Gaitjukeviča
Phone
Session venue
VEF Kultūras pils | Ropažu ielā 2, Rīga un Brīvības gatvē 193a, Rīgā