Pāriet uz galveno saturu
S. 23.12.2023. 17:00

Ziemassvētku dziesmotie stāsti cauri gadsimtiem

Kamerzāle


Koncertuzvedums ļauj mums izsekot Ziemassvētku stāstam, kas aizsākas Latviešu etniskajā gadskārtu ritā Latvijā un cauri 19.gs. klusajam un laimīgajam laikmetam Baltijā atved mūs līdz 21.gs. Ziemassvētku izpratnei pasaulē. Mūžsenās esības problēmas tajā risina Saimnieks un Saimniece, gaidot ķekatniekus, mazmeita ar tēva māti Ziemassvētku vakarā, kā arī Ješua ar Pilātu, Kajafu un Jehudu rokoperas “Jesus Christ Superstar” ietvaros mūsu ēras sākumā un šodien.

Programmā: Latviešu tautas dziesmas, viduslaiku hernhūtiešu un mūsdienu ziemassvētku dziesmas, mūsdienu angļu komponistu (Karl Jenkins, Andrew Loyd Weber) liturģiskie dziedājumi, kā arī Selmas Lāgerlēvas, Mihaila Bulgakova, Erika Emanuēla Šmita darbu motīvi un latviešu autoru (Fridrihs Gulbis, Ilona Leimane, Valda Mora, Jānis Poruks, Kārlis Skalbe, Teodors Zeiferts) dzeja.

Piedalās: Zane Jančevska vai Līga Melngaile, Sandra Volšteine, Lelde Dreimane vai Alise Vējiņa, Vokālās akadēmijas studisti un “Mazās ģildes” jauktais koris “Mūza”.

Scenārija autors, režisors un vokālais pedagogs EDGARS KRAMIŅŠ

Diriģents DIDZIS KAULIŅŠ

Pie klavierēm DAIGA BLUMBERGA

Biļešu cenas 12,- eiro. Pensionāriem, bērniem līdz 7 gadu vecumam un ar “3+ Ģimenes karte” atlaide 30%

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt