Pāriet uz galveno saturu
Sv. 17.03.2024. 16:00

Vijolnieku ansambļa KANTILĒNA koncerts SIRDS MELODIJAS

Kamerzāle


17. martā plkst. 16.00 VEF Kultūras pils Kamerzālē izskanēs piemiņas koncerts vijolnieku ansambļa “Kantilēna” ilgadējai mākslinieciskajai vadītājai Tatjanai Lakidai. 

VEF Kultūras pils vijolnieku ansamblis “Kantilēna” pavasara priekšnojautu iedvesmots, aicina uz klasiskās mūzikas koncertu. Koncertprogrammā “Sirds melodijas” iekļauti A. Vivaldi, J. S. Baha un citu izcilu komponistu skaņdarbi.

VEF Kultūras pils vijolnieku ansamblis “Kantilēna” dibināts 1965. gadā. Lai arī ansambļa dalībnieki ir vijoļmūzikas entuziasti, tomēr viņu sniegums ir līdzvērtīgs profesionālajam. Par augstu muzikālo kvalitāti liecina arī pasaulslavenu komponistu skaņdarbu iekļaušana repertuārā. Savukārt daudzi Latvijas komponisti savus skaņdarbus rakstījuši tieši ansamblim “Kantilēna”.

Mākslinieciskā vadītāja: Regīna Harčuka

Koncertmeistare: Olga Kovaļova

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt