Pāriet uz galveno saturu
T. 22.02.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | ReFunked | GIN’GAS

Lielā zāle


Gin’Gas ir lietuviešu funk mūzikas pionieris jau 30 gadus, kas pavēra ceļu tādiem lietuviešu māksliniekiem kā "Saules kliosas", "Bekeso vilkai" un "Freaks on Floor".

Grupa izpilda tikai dzīvo mūziku un spēj iekustināt pat vissatturīgāko publiku. Viņu superhiti „John doesn‘t give a hoot“, „I know a chick from an ad agency“ (un tās ir tikai dažas no populāro dziesmu saraksta) liek kājām kustēties pašām no sevis. Gin’Gas ar savu autentiskumu un nemainīgi augsto kvalitāti soul-jazz-funk ritmu pasaulē ir gaidīts viesis daudzos dzīvās mūzikas festivālos.

Grupas sastāvā spēlē 12 mūziķi no Šauļiem, Viļņas, Klaipēdas un Panevēžas. Viņu vidū:

Solists, grupas līderis Remigijus “Funkit” Ruokis, eņģeļa balss īpašniece Agne Mihaļenkovaite, izteiksmīgie un dvēseliskie bundzinieki Gintauts Gascevicius, Kasparas Smiley Petkus, ritma pavēlnieks un harmonijas balsts, basģitārists Pauļus Rukas, taustiņinstrumentālisti – Vitolis Tenkess Žukas un Martynas Šiaulys, dzīvespriecīgais sitaminstrumentālists Aurimas Povilaitis, karstasinīgais saksofonists Arunas Viduolis, baritonsaksofonists – Laimons Urbikas, trompetists Dmitrijus Levenko Surdoks, kā arī trombonists un ģitārists ar eksplozīvu skanējumu - Vykintas “Vykis” Jasaitis.

Kā saka Gin’Gas pārstāvji: ”Dzīve ir labāka ar mūziku, tāpēc DEJOSIM, DZIEDĀSIM UN PRIECĀSIMIES”. 

Aicinām uz koncertu 22.februārī, VEF JAZZ CLUB!

Organizē: Ziemeļrīgas kultūras apvienība

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt