Pāriet uz galveno saturu
O. 25.04.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | PAPANOSH (Francija) | A Very Big Lunch

Lielās zāles skatuve


Papanosh ir džeza mūziķu kvintets no Normandijas reģiona Francijā, kura daudzkrāsainais skanējums aptver folkmūziku, populāro mūziku un improvizāciju. Vairāk nekā piecpadsmit gadus viņi ir uzstājušies visā pasaulē un ir ieguvuši labu reputāciju, pateicoties saviem aizraujošajiem priekšnesumiem. Papanosh jaunais albums A Very Big Lunch tapis, iedvesmojoties no amerikāņu rakstnieka Džima Harisona (1937-2016),  pazīstamākā romāna Legends of the Fall. Harisona dzīvespriecīgie stāsti, ainavas un varoņi ir iedvesmojuši Papanošu radīt jaunus skaņu celiņus filmai pēc šī romāna motīviem. Papanosh sastāvā katrs no mūziķiem pārmaiņus iejūtas grupas līdera statusā, gan piedāvājot savas kompozīcijas, gan atskaņojot apjomīgas solo epizodes.

Pieci Papanosh dalībnieki ir daļa no Ruānā rezidējošā kolektīva Les Vibrants Défricheurs. Katrs no šīs apvienības mūziķiem  patstāvīgi ir sadarbojies ar daudziem Francijā un ārvalstīs pazīstamiem māksliniekiem sarakstu, tostarp Marku Ribotu, Maiku Rīdu, Teo Sekaldi un Ārčija Šepa Attikas blūza orķestri.

Uz tikšanos VEF JAZZ CLUB! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt