Pāriet uz galveno saturu
T. 27.09.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | JORG LEICHTFRIED TRIO (Austrija)

Lielās zāles skatuve


27. septembrī uz VEF JAZZ CLUB skatuves kāps Vīnes mūziķu trio JÖRG LEICHTFRIED TRIO! 

Piedalās:

  • Jirgs Laihtfrīds (Jörg Leichtfried, klavieres)
  • Gregors Aufmesers (Gregor Aufmesser, kontrabass)
  • Jākobs Kamerers (Jakob Kammerer, Bungas)

Lirisks, dinamisks un spēcīgs — tāds ir Jörg Leichtfried Trio skanējums.

Mākslinieki aktīvi piedalījiušies visos nozīmīgākajos džeza festivālos Eiropā. Šī būs mūziķu pirmā viesošanās Latvijā.

Vīnes pianists Jirgs Laihtfrīds iekļauj plašu, muzikālu džeza spektru, vienlaikus aužot zelta pavedienu visā programmā. Izdzirdot šo austriešu trio, klausītājs tiek aizvests uz katra mūziķa ceļojumu autentiskākā izpildījuma meklējumos. Pieticīgais un relaksējošais Leihtfrīds dzirkstī harmoniskā ainavā, tomēr melodiski veikli pārvietojas īstās mainstream tradīcijās. Šķiet, ka viņu interesē smalki pieskaņi, viņš ļauj tiem elpot un dod pietiekami daudz laika atmosfērai izvērsties.

Džezs, brinišķīgā VEF JAZZ CLUB atmosfēra, gardi dzērieni un improvizēta mūzika vislabākajā veidā - to visu un vēl vairāk aicinām piedzīvot jau 27. septembrī VEF Kultūras pilī! 

Vairāk informācijas par māksliniekiem. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt