Pāriet uz galveno saturu
Sv. 31.12.2023. 12:00

Vecgada dziesmu duelis IELŪDZ BAIBA, MARHILS, JAKUŠONOKS

Lielā zāle


31.decembrī plkst. 12.00 – divpadsmit stundas pirms pusnakts – Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Marhilevičs, Normunds Jakušonoks, Olga Rajecka, Ufo, Elita Patmalniece un daudzi citi populāri mākslinieki ielūdz uz Vecgada dziesmu dueli VEF Kultūras pilī, kur, kā viņi paši saka, «uztaisīsim kārtīgu ģenerālmēģinājumu maģiskajai pusnaktij, kas sekos pēc 12 stundām!». Tieši tāpēc pasākumu nolemts rīkot divpadsmit stundas pirms pusnakts –pusdienlaikā -, lai visiem būtu iespēja Jauno gadu sagaidīt divreiz un tā kārtīgi izdziedāties un izsmieties no visas sirds lieliskā kompānijā!

„Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas!” sola Baiba, piebilstot: „Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliska komanda – Uldis, Normunds, es un tērpu māksliniece Elita Patmalniece -, kā arī daudzi pazīstami dziedātāji un personības. Mūsu galvenā vēlme: lai ikviens koncertu varētu baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas".

„Tas, ka mēs – Baiba, Marhils, Elita Patmalniece un es – pēc ilgiem laikiem atkal būsim kopā, ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados,” ir pārliecināts mūziķis Normunds Jakušonoks. „Vecgada dziesmu duelis būs lieliska iespēja satikties ar cilvēkiem, kas mīl mūziku un dziesmas, kam pašiem patīk dziedāt un izklaidēties.” 

Mūziķis atzīst, ka cer un gaida publikas iesaistīšanos un līdzdziedāšanu: „Manuprāt, šis Vecgada vakars būs latviešu dziedāšanas kulminācija, kad līdzi dziedāt varēs visi, jo dziesmas būs pietiekami pazīstamas un līdzi dziedamas. Domāju, ka tas būs labs piedzīvojums gan mums, gan visiem klausītājiem!”

Arī mūziķis Uldis Marhilēvičs ir patiesi gandarīts par to, ka šajā vakarā viņš sastapsies ar Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Jakušonoku: “Piedāvājums vadīt šo vakaru radīja prieku un līksmību, jo mums visiem trim vienmēr kopā ir patiešām fantastiski jautri. Domāju, ka tas ir galvenais iemesls, lai dienu pirms gadumijas satiktos ar cilvēkiem, kuri vēlas vakaru pavadīt priecīgi un laimīgi.” Viņaprāt, tas ir labs iemesls, lai dotos uz VEF Kultūras pili, lai kopā padziedātu, pasmietos un galu galā – vienkārši labi pavadītu laiku.

„Mums Latvijā nav daudz tādu koncertšovu, kurā tu kā skatītājs varēsi dziedāt līdzi lielākajai daļai dziesmu. Protams, ir atsevišķi mākslinieki, kuru daiļradi tu pārzini un vari dziedāt līdzi viņu dziesmām, bet tavs laulātais draugs klusē, jo vienkārši izbauda mūziku. Savukārt šo vakaru veidosim tā, lai varētu dziedāt līdzi visi, kas vēlas, un kas gan var būt labāks par iespēju iet uz koncertu izdziedāties no sirds?” ir pārliecināti šova veidotāji piebilstot„Ja būs vēlme palīdzēt savai komandai atminēt dziesmu, to varēs darīt. Tāpat arī varēs celties kājās un dejot, ja radīsies tāda vēlēšanās. Vēlamies šo pasākumu pārvērst par īstiem svētkiem – par koncertu ar pievienoto vērtību!”

Organizē: Art Management Group, SIA

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt