Pāriet uz galveno saturu
S. 25.11.2023. 18:00

Uldim Šteinam veltīts koncerts | SVEIKS, MĀKSLINIEK!

Lielā zāle


Koncerts “Sveiks, māksliniek!” veidots kā sirsnīgs veltījums latviešu skatuviskās dejas dižgaram, horeogrāfam, deju skolotājam un inženierim Uldim Šteinam, Uldis Šteins ir bijis dažāda mēroga Deju svētku virsvadītājs, 13.–16. Deju svētku Goda virsvadītājs, 2018. gadā Šteins ieguvis “Dejas Balvu” par mūža ieguldījumu latviešu skatuviskajā tautas dejā.  Vairāk kā 60 gadus Šteins ir veltījis Rīgas Tehniskās universitātes Tautas deju ansamblim “Vektors”, kas ir šī pasākuma idejas autors un virzītājs.

Koncertā tiks izdejotas gan paša U. Šteina horeogrāfijas, gan viņam tik tuvās viņa laikabiedru Ulda Žagatas, Harija Sūnas, Alfrēda Spuras, Alfrēda Rūjas un citu horeogrāfu dejas. 

Koncertā piedalās Ulda Šteina izlolotais un vairāk kā 55 gadus vadītais TDA “Vektors”, kā arī deju kolektīvi un ansambļi, kuru vadītāji cieši saistīti ar Uldi Šteinu –  TDA “Dancis”, TDA “Diždancis”, TDA “Kalve”, TDA “Ogre”, TDA “Ritenītis”, JDK “Spole”, TDA “Vidzeme, JDK “Vizbulīte”. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt