Pāriet uz galveno saturu
Sv. 29.01.2023. 20:00

THE TIGER LILLIES | NO CIRKA LĪDZ KAPSĒTAI

Lielā zāle


Alternatīvā kabarē krusttēvi, apbalvoti ar prestižo Olivjē teātra balvu, 29. janvārī atgriežas Latvijā ar īpašu, iepriekš nepieredzētu programmu, kas aptver visu grupas pastāvēšanas vēsturi: no pirmajām dziesmām līdz pat šodienas pārsteidzošajam veikumam!

Grupas THE TIGER LILLIES skaņa ir tikpat neatkārtojama kā viņu vizuālais tēls. Vienlaikus šausminošās un komiskās klaunu sejas, katli un apģērbs, kas atsauc aizgājušos laikus - tā ir britu trijotnes firmas zīme. Mārtins Žaks, Adrians Stauts un Jonass Golends, kas slaveni ar saviem priekšnesumiem, nereti tiek dēvēti par “tumšā kabarē” izpildītājiem. Ar sirreālismu piesātināti teksti, “netīri” un “neapslīpēti” dziesmu varoņi, kā arī negaidīti muzikāli pavērsieni priekšnesumu laikā aizved klausītājus uz pavisam citu pasauli - sarkastisku, ironisku, bet reizē pildītu ar tumšu humoru.

Apvīta ar starptautisku slavu kā viena no slavenākajām avangarda grupām pasaulē, THE TIGER LILLIES nekad nepārtrauc raisīt apbrīnu, šokēt un izklaidēt. Viņu pasaule ir tumša, savdabīga un daudzveidīga, pildīta ar dziļiem skumju mirkļiem, piesitienu nežēlīga melnā humora un dižu skaistumu. Viņu dziesmas aptver dzīves tumšākos aspektus, sākot ar prostitūciju un narkomāniju un beidzot ar vardarbību un izmisumu. Viņu mūzika ir pirmskara Berlīnes kabarē, anarhiskās operas un klejotāju jeb nomadu mūzikas sajaukums, kas atbalso Bertolta Brehta un Žaka Brela mūzikas stilistiku. Bez šaubām koncerti, kas atainos visu viņu karjeras gājumu, būs tieši tādi.

“Ideālā pasaulē THE TIGER LILLIES pārstāvētu Lielbritāniju Eirovīzijas dziesmu konkursā,” saka laikraksts The Times. To, vai šis ir labs grupas raksturojums, jūs sapratīsiet tikai apmeklējot slavenās britu grupas koncertu!

Organizē: UAB Fors event

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt