Pāriet uz galveno saturu
C. 29.02.2024. 19:00

Romantisks Maikla Bublē dziesmu vakars: Adam Dean | UK

Lielā zāle


„The Best Of Michael Buble” koncerts ir unikāla parādība starptautiskajā šovu pasaulē! Koncertā jūs noteikti sajutīsieties gluži kā Maikla Bublē šovā! Gandrīz identiskie balss tembri, romantiskais skanējums, maigi šūpojošie ritmi un melodisku harmoniju pilnais šovs neatstās vienaldzīgu!

Maikla Bublē skaistākās dziesmas izpildīs valdzinošais un ļoti iemīļotais britu izpildītājs Adams Dīns. Projekts ir veltījums harizmātiskajam kanādiešu popmūzikas dziedātājam Maiklam Bublē.
Mums ir tas gods paziņot, ka tieši no Lielbritānijas atvedam unikālu un skatītāju iemīļotu projektu, kas neatstāj vienaldzīgu!

Koncertā būs dzirdamas visas populārākās kulta dziedātāja Maikla Bublē dziesmas, kā, piemēram „Sway”, „Feeling Good”, „Home”, „Everything”, „Quando, Quando, Quando”, „Can't Help Falling In Love”, „Higher”, „It’s a beautiful day” un daudzi citi pasaules hiti. Tie ir skaņdarbi, ar kuriem izaugušas paaudzes un kas skar ikvienu jūtīgu dvēseli un klausītāju, kurš nav vienaldzīgs pret mūziku.

„The Best Of Michael Buble” ir unikāla iespēja sajusties gluži kā paša Maikla koncertā, kas ir pilns ar neapvaldītu ekspresiju, mīlestību un izcilu meistarību un iekļūst ikviena skatītāja sirdī. Tiekamies 29. februārī!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt